רניהול - המלצות
חפש

המלצות

כתר פלאסטיק- ד"ר גוין סאס, סמנכ"ל מטה
שלום אילן, ברצוני להביע בפנייך את הערכתי המלאה לסמינרים שהעברת בכתר פלסטיק. המשובים וההדים היו מעולים הן מבחינת התכנים והן מבחינת דרך העברת הסמינרים. כמו כן, הייעוץ שנתת לי היה מועיל וחדשני......
המשך קריאה

משרד התמ"ת -שרון קדמי מנכ"ל
הנדון: כנס מנהלים –משרד התמ"ת. ברצוני להביע את הערכתי הרבה באשר לתרומתכם להצלחת כנס המנהלים של משרד התעשיה, המסחר והתעסוקה, אשר התקיים בין התאריכים 6-7/10/2010 הכנס היה מצויין מכל הבחינות.


pardox
"אילן רני העביר בחברתנו קורס ניהול פרויקטים לקבוצת אנשי פיתוח המובילים פרויקטים (היקף של כ- 40 שעות). אילן משלב היטב בין ידע וניסיון מקצועי מה"שטח" ובין יכולת העברה מוצלחת השומרת אצל המשתתפים על ערנות ועניין רב.


אג'ינס ישראל - קרן זילברמן, מנהלת הדרכה.
עם סיום 3 מחזורים של 'קורס ניהול אישי' לעובדי החברה, ברצוני להודות לך על החוויה המלמדת, המעשירה והנעימה. הקורס היה מקצועי בזכות עבודת ההכנה המקדימה שעשית, כשלמדת מקרוב את עולם התוכן של החברה ובזכות ההכנות הצלחתם להעביר תוכן ממוקד ועניני.
דור אלון - ליאת בניטה, מנהלת הדרכה
אילן שלום, ברצוני להודות לכם על חלקכם בקורס פיתוח מנהלים שביצעתם עבור מנהלי המרחבים בחברת דור אלון וב AM-PM. התכנים תאמו את צרכינו ואת ציפיותינו ובולטת היכולת שלכם לזהות נושאים בהם נדרשת העמקה והתאמה למשתתפים.


פז, חברת נפט בע"מ - סער גולדמן גבעוני, מנהלת הדרכה
ברצוני להודות לך על אופן ניהול קורס ניהול פרויקטים מתקדם שהתקיים עבור מנהלים נבחרים מאגף המחשוב בפז בחודשים ספטמבר-נובמבר. ההיערכות לקורס, איכות החומרים, הרצינות, האופן שבו אתגרת את הקבוצה יחודית לכם ומרתקת.


נילית ישראל - נורית חכם סלומון, מנהלת הדרכה
סדנת חניכה למדרכים מפעלים העברתם, הייתה מוצלחת ביותר! מלבד התכנים המעשירים ניכרה גם ההנאה מהפן החווייתי . המדריכים יצאו מושכלים , מועצמים ומרוצים. ישר כוח ! "


הפניקס חברה לביטוח - שרון חורש, מנהלת למידה, במרכז למצוינות עסקית
תודה על סדנת מצגת אפקטיבית שהעברתם לפורום ניהולי בחברת הפניקס. הסדנא התנהלה ביעילות, בנועם, תוך המחשת הנושא בצורה מיטבית, למידה אפקטיבית, ומימוש מטרות ההדרכה.
 
עריית פתח תקווה - רן שלום, מנהל מערכות מידע
אילן שלם, רציתי להודות לך על עזרה בהרצאותיי בכנסים שהיו. עזרת לי לשפר את שפת הגוף, עזרת לי בהעברת המסרים ובתכנון התכנים ובהשגת מטרות של ההרצאות. רק אחרי שעזרת לי ידעתי כמה שהיית זקוק לעזרה....


מונדי נייר חדרה
ברצוני להביע את הערכתי וליידע אותך על שביעות הרצון הרבה כפי שהובעה באוזני ע"י העובדים מייד לאחר תום המפגש ובימים שלאחריו. ראשית יש לציין את גישתך הנעימה והלבבית שעזרה ליצירת אוירה נוחה וסייעה לעובדים.


נילית ישראל - מחלקת הדרכה ופיתוח ארגוני
אילן תודה לך על העברת הסדנאות למדריכים ולחונכים מפעליים בנילית. הסדנאות התנהלו באופן מיטבי – יצרת חיבור טוב עם המשתתפים, שנהנו מלמידה חווייתית ואפקטיבית. תודה מיוחדת על כך שהשכלת להעניק למשתתפים ראיה מפוקחת וממוקדת.


עמותת עולים ביחד - אדווה הדר, מנהלת תוכנית העשרה
אילן רני מנכ"ל רניהול, משמש כמנחה ורכז סדנאות העשרה בפרויקט "עולים לצמרת" מטעם עמותת עולים ביחד. אילן מייחס חשיבות רבה להכנה וללמידה והבנה של הצרכים וזאת בעיקר על רקע התרבותי השונה ממנו באו המשתתפים.